Обслуговування кредитів

від нерезидентів

 АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» має значний досвід в підготовці та обслуговуванні кредитів, отриманих від нерезидентів.

Згідно чинного законодавства України резиденти мають право одержувати кредити та позики в іноземній валюті від нерезидентів для подальшого їх цільового використання, яке визначене договором. Кредити одержуються лише в безготівковій формі. Договори, які передбачають виконання резидентами-позичальниками боргових зобов'язань в іноземній валюті перед нерезидентами за залученими від них кредитами підлягають обов'язковій реєстрації Національним банком України. Всі операції за такими договорами мають виконуватися через уповноважений банк, який дав згоду на обслуговування операцій за договором. Цей уповноважений банк подає належну за цими договорами звітність, що встановлена Національним банком України.

Резидент-позичальник зобов'язаний зареєструвати договір в Національному банку України до фактичного одержання кредиту. Для реєстрації кредитного договору уповноважений банк подає письмове підтвердження про згоду на обслуговування договору.

В АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» Ви можете отримати кваліфіковані консультації та поради, також Ви маєте змогу у найкоротші терміни оформити письмове підтвердження банку про згоду на обслуговування кредиту. При наявності подібних кредитів або позик, що вже обслуговуються в інших банках Ви можете перевести обслуговування цих кредитів/позик з інших банків і отримати письмове підтвердження АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» про згоду на обслуговування кредиту/позики в найкоротші терміни.

   
 

Переваги обслуговування кредитів від нерезидентів в АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК»

  • Оперативність розгляду документів та прийняття рішення про згоду    обслуговувати кредит від нерезидента;
  • Допомога та повний супровід клієнта при заповненні форм статистичної звітності;
  • Надання консультацій щодо вимог Національного банку України та змін в чинному законодавстві України, що стосуються обслуговування кредитів та позик, залучених від нерезидента.                      

Для прийняття банком рішення про згоду обслуговувати операції за договором кредиту / позики, залученого від нерезидента, необхідно надати на розгляд в Банк:

  • лист з проханням видати лист-згоду;
  • договір з усіма доповненнями і додатками (якщо договір вже зареєстрований, то слід докласти реєстраційне свідоцтво з усіма доповненнями);
  • повідомлення про договір