миттєві

грошові

перекази             

В УБІБ Ви можете з легкістю та без черги отримати грошовий переказ або відправити кошти близьким у будь-який куточок України та за кордон. Перекази здійcнюються в національ- ній та іноземній валюті за допомогою перевірених часом платіжних систем Western Union та Money Gram. Також Ви можете переказати кошти зі свого поточного рахунку на рахунки, відкриті в УБІБ та в інших банках. 

 logo1


Western Union

Міжнародна система миттєвих грошових переказів перевірена часом. За 15 хвилин Ви можете переказати гроші в один з понад 400 000 пунктів компанії, які працюють у більш ніж 200 країнах та територіях  www.westernunion.ua

 

 logo2

Money Gram 

Cистема миттєвих грошових переказів, що дозволяє переказу- вати та отримувати гроші безпосередньо в іноземній валюті. Money Gram об’єднує понад 233 000 пунктів обслуговування в 191 країнах

www.moneygram.com

 

 

        

 

 

 

 


Welsend

Welsend – це міжнародна система грошових переказів фізичних осіб, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази як по території України так і за її межі, а саме: в Грузію, Вірменію, Таджикістан та Молдову.

Система Welsend представлена в 2 500 пунктах обслуговування клієнтів в 1550 містах України, Грузії, Вірменії, Таджикистану та Молдови. Здійснити перекази в системі Welsend можливо в чотирьох валютах: гривня, долар США, Євро та російський рубль.Комісія за переказ коштів по системі Welsend оплачується відправником, а її розмір залежить від вибору способу отримання переказу при відправці. Зменшити розмір комісії за відправку переказу можливо за допомогою Карти Клієнта, яка видається постійним клієнтам».

www.welsend.com.ua

 Щоб отримати більш детальну інформацію з грошових переказів, звертайтеся до фахівців банку

 

телефон: (044) 364-34-90