Контакт-центр
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
УкрБудІнвестБанк
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
+38 073 214 14 04
Місія

Наша мета - сприяти розвитку бізнесу наших клієнтів та створювати фінансові рішення, що дійсно допомагають людям у досягненні їхніх цілей.


Супровід корпоративних клієнтів є пріоритетним напрямком діяльності банку. Але ми впевнені, що бізнес - це передусім люди. Тому у нашому банку практично відсутній розподіл на приватних та корпоративних клієнтів. Ми розробляємо індивідуальні фінансові рішення та надаємо сервіс рівня Private Banking для кожного клієнта.

Ми гарантуємо:
 • Індивідуальний підхід
  Ми прагнемо бути провідним клієнтоорієнтованим універсальним банком. Ми дотримуємося політики акціонера "Потреби нашого клієнта - передусім", яка лежить в основі побудови збалансованого бізнесу, забезпечення високих показників, достатності капіталу і ліквідності. Ми сприяємо розвитку бізнесу наших клієнтів, створюючи індивідуальні рішення відповідно до потреб кожного клієнта.
 • Надійність
  Упродовж усієї своєї історії АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" веде прибуткову діяльність і жодного разу не звертався за рефінансуванням в НБУ.
 • Стабільність
  22 червня 2018  року незалежне рейтингове агентство "Кредит-рейтинг" оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" (м. Київ) на рівні uaВВВ. Прогноз рейтингу - стабільний.
 • Професіоналізм команди
  Всі 14  років роботи УКРБУДИНВЕСТБАНК виконує усі нормативи регулятора, про що свідчить успішно пройдена перевірка Національним Банком України у кінці 2015 року.

КОДЕКС  ПОВЕДІНКИ (ЕТИКИ) АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК»

С‬тратегічні цілі розвитку
 • Впровадження системи он-лайн платежів.
 • Створення власної платіжної системи.
 • Розвиток мережі Банку по всіх регіонах України.
 • Нарощування капіталу, підвищення конкурентоспроможності та ефективності діяльності.
Наша мета - допомагати розвитку бізнесу наших клієнтів"
Вадим Качуровський, Голова Правління АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК"