Місія

Наша мета - сприяти розвитку бізнесу наших клієнтів та створювати фінансові рішення, що дійсно допомагають людям у досягненні їхніх цілей.


Супровід корпоративних клієнтів є пріоритетним напрямком діяльності банку. Але ми впевнені, що бізнес - це передусім люди. Тому у нашому банку практично відсутній розподіл на приватних та корпоративних клієнтів. Ми розробляємо індивідуальні фінансові рішення та надаємо сервіс рівня Private Banking для кожного клієнта.

Ми гарантуємо:

 • Індивідуальний підхід
  Ми прагнемо бути провідним клієнтоорієнтованим універсальним банком. Ми дотримуємося політики акціонера "Потреби нашого клієнта - передусім", яка лежить в основі побудови збалансованого бізнесу, забезпечення високих показників, достатності капіталу і ліквідності. Ми сприяємо розвитку бізнесу наших клієнтів, створюючи індивідуальні рішення відповідно до потреб кожного клієнта.
 • Надійність
    АТ"УКРБУДІНВЕСТБАНК" веде прибуткову діяльність. Починаючи з 2020 року, Банк отримав 665 млн.грн. кредитів рефінансування від Національного банку України, які станом на 18.10.2022 були достроково повернуті Національному банку України. 
 • Стабільність
  10 лютого 2022  року національне рейтингове Агентство "Рюрік" підтвердило присвоєння та оновлення довгострокового кредитного рейтингу АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" (м. Київ) на рівні uaАА. Прогноз рейтингу - стабільний.
 • Професіоналізм команди
   18 років роботи АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" виконує усі нормативи регулятора, про що свідчать успішно пройдені перевірки Національним банком України!

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ (ЕТИКИ) АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" 

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК"

ПОЛІТИКА  ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК»

 

 

 

С‬тратегічні цілі розвитку

 • Впровадження системи он-лайн платежів.
 • Створення власної платіжної системи.
 • Розвиток мережі Банку по всіх регіонах України.
 • Нарощування капіталу, підвищення конкурентоспроможності та ефективності діяльності.
Наша мета - допомагати розвитку бізнесу наших клієнтів"
Вадим Качуровський, Голова Правління АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК"