Розпочато процедуру ліквідації АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" (далі – Банк) строком на три роки з 06.10.2023 року по 05.10.2026 року (включно).

Комфортні кредити від УБІБ

Щоб дійсно сприяти розвитку бізнесу наших клієнтів та комплексно вирішувати бізнес-задачі, ми індивідуально підходимо до прийняття кожного рішення з виділення кредитних ресурсів, розміру процентної ставки, умов погашення.

Ми пропонуємо:

  • Кредити на поповнення обігових коштів

  • Кредити на покриття касових розривів
  • Кредитні лінії
  • Кредити у формі овердрафт
  • Овердрафт за продуктом "Овердрафт класичний бланковий".(Детальніше)
  • Кредити під заставу депозиту
  • Кредити для агробізнесу (індивідуальний графік погашення відповідно до виробничого циклу,  гнучкі вимоги по забезпеченню).
  • Банківські гарантії
  •  

До уваги клієнтів

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» повідомляє, що по всім Боржникам - юридичним особам передається  інформація   до Кредитного реєстру Національного Банку України (у т.ч. інформація, яка міститься в державних реєстрах та інших базах публічного користування) в порядку, визначеному  ст. 671  Закону  України „Про банки  і   банківську діяльність”.

 

Основні параметри здійснення реструктуризації кредитної заборгованості

АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» (надалі – Банк) розуміє наслідки впливу військової агресії росії проти України, складні умови, в яких доводиться працювати бізнесу в період військового стану, несприятливі макроекономічні фактори.

З метою мінімізації негативного впливу зазначених чинників на бізнес, Банк здійснює заходи по застосуванню інструментів реструктуризації, що дозволяє реструктуризації забезпечити відновлення платоспроможності боржників – суб’єктів господарської діяльності у разі неспроможності виконувати грошові зобов’язання перед Банком в повному обсязі на умовах діючих договорів.

Основні параметри здійснення реструктуризації кредитної заборгованості:

Мета

Відновлення платоспроможності  боржників Банку, з метою створення передумов для погашення заборгованості боржників перед Банком у повному обсязі

Клієнт

Суб’єкти господарської діяльності – юридичні особи (ЮО) та фізичні особи-підприємці (ФОП), які:

   - є  боржниками Банку;

 - мають прострочення обслуговування боргу за кредитами понад 30 днів (або існує вірогідність виникнення такого прострочення) у зв’язку з обґрунтованими труднощами.

Чому

Боржник неспроможний виконувати грошові зобов’язання перед Банком в повному обсязі на діючих умовах внаслідок прямого або опосередкованого негативного впливу, спричиненого наслідками:

- впливу агресії, окупації територій, торговельних обмежень на галузь та на ринки збуту, в яких працює та/або орієнтований  боржник (у т.ч. виникнення логістичної кризи);

- стрімкого зростання цін сировинних товарів, зміни попиту/уподобань на продукцію галузі, демпінгу, втрату взаємозв’язків з іншими підприємствами операційного циклу, втрату частки ринку через падіння доходів населення та споживчого попиту або споживачів-юридичних осіб;

- пошкодження або знищення основних засобів, втрати або зниження виробничих потужностей,  які використовуються у діяльності або реалізації продукції   боржника;

- збільшення кредитного навантаження за зобов’язаннями  боржника в іноземній валюті через суттєве зростання курсів іноземних валют по відношенню до національної валюти, що не компенсується збільшенням виручки, у т.ч. валютної;

- недостатності грошових потоків від діяльності для погашення та обслуговування кредитної заборгованості перед Банком на діючих умовах (без реструктуризації виконання зобов’язань);

- інших несприятливих факторів, на виникнення яких  боржник не мали/не мають впливу, та відповідно які значно вплинули на здатність вчасно та в повному обсязі виконувати зобов’язання перед Банком, та які вплинули на сферу виробництва товарів, надання послуг, торгівельну діяльність та спричинили повне або часткове зупинення діяльності, зменшення попиту на продукцію, надання послуг, зниження основних фінансових показників діяльності та, відповідно, грошових потоків на погашення та обслуговування кредитної заборгованості.

Інструменти

Реструктуризація може здійснюватися у т.ч. у формі:

- зміни графіка та/або пролонгації погашення боргу;

- встановлення пільгового періоду обслуговування боргу;

- зміни розміру ставок та комісій за договором;

- та з застосуванням інших інструментів реструктуризації.

Якщо Ви вважаєте, що Ваше підприємство або Ви як ФОП, відповідаєте вищезазначеним умовам, зверніться, будь-ласка,  до спеціалістів АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» для отримання детальної консультації за телефоном гарячої лінії – 0 800 219 79 79.

Ми з розумінням ставимось до кожного клієнта Банку. Готові надати підтримку з урахуванням поточної ситуації в країні та запропонувати оптимальні варіанти реструктуризації кредитної заборгованості.

 

Для уточнення інформації, отримання більш детальної інформації, отримання відповідей на запитання, які можуть у Вас виникнути, звертайтесь до Департаменту кредитування за контактними номерами, зазначеними на сайті. Наші спеціалісти скоординують Вас стосовно того, до якого найближчого та зручного для Вас відділення Банку Вам необхідно звернутись для отримання обраної Вами послуги. З переліком відділень, адресами їх розташувань, контактними телефонами Ви можете ознайомитись на нашому сайті у розділі "Мережа відділень".

(044) 364 34 74

 (044) 364 34 90