Контакт-центр
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
УкрБудІнвестБанк
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
+38 073 214 14 04
Нічого зайвого. Лише повний спектр послуг з РКО, якісний сервіс світового рівня та персональний супровід кожної Вашої щоденної операції.
Надійне РКО від УБІБ

Наші фахівці розроблять для Вас індивідуальне рішення, що відповідає потребам і обсягам діяльності Вашого бізнесу та інтенсивності використання розрахунково-касових послуг. Наші клієнти мають можливість оперативно керувати своїми коштами, здійснювати платежі у всіх основних валютах за всіма своїми поточними рахунками, у тому числі депозитним, позичковим та іншим рахункам, відкритих у Банку.

Ми пропонуємо:
  • Відкриття та ведення поточних рахунків у національній та іноземній валютах
  • Валютні операції
  • Касові операції
  • Дистанційне управління рахунками за допомогою клієнт-банк
  • Консультації з банківського законодавства, валютного контролю та порядку здійснення розрахунків
  • Оперативне надання виписок та всіх необхідних довідок
Необхідні документи
Перелік документів для відкриття поточного рахунку для юридичної особи – резидента Перелік документів для відкриття поточного рахунку фізичної особи - підприємця Перелік документів для відкриття інвестиційного рахунку для юридичної особи Перелік документів для відкриття поточного рахунку типу «П» у національній валюті постійному представництву нерезидента Перелік документів для відкриття поточного рахунку типу «Н» у національній валюті представництва юридичної особи –нерезидента Перелік документів для відкриття поточного рахунку типу Н у національній валюті іноземному представництву Перелік документів для відкриття рахунків накопичувальний / поточний рахунки виборчого фонду партії, виборчих фондів місцевої організації партії, фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму у національній валюті Типові договори
Наші фахівці забезпечать своєчасне професійне обслуго- вування кожної вашої банківської операції, та нададуть всю необхідну інформацію.

+38 (044) 364 34 78