UkrConstInvestBank
Контакт-центр
*24,7. Free from stationary and mobile within Ukraine
+38 073 214 14 04

Індивідуальний підхід

30.09.2013

Поступово private banking перетворився в особливий інститут, який гарантував заможним людям найвищий рівень надійності та компетентності в галузі управління їх капіталами. Клубна система, вікові традиції, прийом за рекомендаціями, безпека, фінансове, податкове і сімейне планування один на один з провідним співробітником банку - ось з чим сьогодні асоціюється private banking. Лідером в цій області по праву також вважаються швейцарські банки.

На практиці послуга private banking передбачає, що у кожого клієнта є персональний банківський менеджер , який займається управлінням активами клієнта. Завдання управляючого - вкласти, зберегти і примножити капітал клієнта. Банківський фахівець може розмістити гроші на депозиті , інвестувати їх в акції або боргові інструменти (облігації). Надалі управляючий відстежувує тенденції різних фінансових ринків і оперативно реагує на найменші зміни, реінвестуючи кошти клієнта в той чи інший інструмент.

Але на цьому діяльність управляючого не обмежується, він також стежить за тим, щоб кошти клієнта витрачалися найбільш оптимальним чином. Наприклад, клієнт збирається придбати нерухомість і для цього продати всі цінні папери зі свого портфеля . Управляючий може запропонувати вигіднішу операцію - залишити папери , щоб отримати максимальний дохід, а замість цього взяти кредит - зрозуміло, якщо в підсумку ставка кредиту буде нижче прибутковості по паперах. Для клієнта прорахувати таку угоду буде скрутно - через брак часу та інформації. Зате керуючий , який постійно знаходиться в цьому середовищі , швидко знайде найбільш вигідний шлях.