Контакт-центр
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
УкрБудІнвестБанк
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
+38 073 214 14 04

Оголошення про проведення конкурсу з відбору аудиторської компанії для проведення обов’язкового аудиту річної фінансової звітності АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» за 2021 рік

18.08.2021

18 серпня 2021 року АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК», (далі - Банк) відповідно до вимог законодавства України оголошує конкурс з відбору аудиторської компанії для здійснення послуг обов’язкового аудиту річної фінансової звітності Банку та річної консолідованої фінансової звітності Банківської групи за рік, що закінчується 31.12.2021року, яка відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (із змінами), а також умовам конкурсу. Мета проведення конкурсу - створення добросовісного та конкурентного середовища при виборі незалежного аудитора для надання аудиторських послуг з обов’язкового аудиту річної фінансової звітності Банку та річної консолідованої фінансової звітності Банківської групи, де відповідальною особою визначено та погоджено Банк. Умови конкурсного відбору, який проводиться Банком, регламентуються Порядком конкурсного відбору аудиторської компанії для проведення аудиту фінансової звітності АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» (далі – Порядок).

Не допускаються до участі у конкурсі аудиторські компанії, які:

  • не відповідають вимогам, встановленим Законодавством України;
  • не мають підтвердження проходження обов’язкового контролю якості аудиторських послуг;
  • подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;
  • строки (терміни) виконання аудиторського завдання не відповідають вимогам Банку;
  • якщо за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становить суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг.

Для участі у конкурсі просимо надсилати такі Документи:

  • Заява на участь у конкурсі у довільній формі, яка має містити інформацію про аудиторську компанію, а саме: повне найменування, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, керівництво, та контактну особу, уповноважену на підписання конкурсної документації та аудиторського договору, банківські реквізити, телефон, факс, e-mail, іншу інформацію, яку бажає зазначити учасник конкурсу;
  • Конкурсна пропозиція, яка містить строки виконання завдання, цінову пропозицію, що включає вартість, умови оплати, розрахунок вартості послуг.
  • Анкета учасника конкурсу з надання послуг щодо проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК».
  • Копії документів учасника конкурсу згідно Порядку.

Кінцевий строк приймання конкурсної пропозиції: до 20.09.2021року.

Документи надсилайте, будь ласка, за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава, буд. 8а, м Київ, Україна,01135 або на електронну адресу: bank@ubib.com.ua. Контактна особа: Начальник Служби внутрішнього аудиту Макогон Юлія Іванівна, тел.(044)364-34-72.

Документи, що надійшли після встановленого строку їх подачі або документи подані не в повному обсязі чи з порушенням умов конкурсу, Банком не розглядаються. Фінансова звітність та інша публічна інформація АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» доступна на вебсайті Банку в мережі Інтернет у розділі «Про банк». Додаткова інформація про діяльність АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» може надаватися у разі необхідності, та відповідно до запиту учасника конкурсу. Результати конкурсу розглядаються на засіданні Комітету Наглядової ради з питань аудиту Банку, у визначені Порядком строки. Оприлюднення результатів конкурсу та оголошення переможця конкурсу Банк розміщує на офіційному вебсайті Банку в мережі Інтернет.

З документами Ви можете ознайомитися за посиланнями:

Порядок конкурсного відбору

Анкета учасника конкурсу

Інші статті

Оновлені умови користування аеропортовими сервісами Mastercard 20.10.2021 Читати далі Про режим роботи Головного Банку та відділень АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» 13.10.2021 Читати далі Про припинення роботи відділення 07.10.2021 Читати далі Було підвищено відсоткові ставки для вкладників фізичних осіб. 07.10.2021 Читати далі Івано-Франківське відділення №1, з 01 листопада 2021 року припиняє надання послуг з відповідального зберігання та надання в оренду індивідуальних банківських сейфів 07.10.2021 Читати далі АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» оголошує про завершення конкурсу з відбору аудиторської компанії 01.10.2021 Читати далі Про відкриття нового відділення 07.09.2021 Читати далі Вітаємо зі святами - Днем Прапору України та Днем Незалежності України! 20.08.2021 Читати далі Про режим роботи Головного Банку та відділень АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» в період державних свят – Дня Незалежності України, у серпні 2021 року 20.08.2021 Читати далі Тимчасово, з 16 серпня 2021 року призупинено роботу відділення «Одеське міське відділення №3 АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» 16.08.2021 Читати далі
Назад до новин
Приєднуйтесь до нас на Facebook