Контакт-центр
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
УкрБудІнвестБанк
Контакт-центр
* 24/7. Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України
+38 073 214 14 04
Ми цінуємо Ваш час. Гнучка система комфортних кредитів забезпечує оптимальні кредитні умови в залежності від Ваших потреб та цілей.
Комфортні кредити від УБІБ

Разом з Вами наші фахівці дослідять Ваш фінансовий стан, підберуть оптимальне кредитне рішення та допоможуть швидко і без зайвих формальностей отримати кошти на втілення ваших мрій. Ми індивідуально підходимо до прийняття кожного рішення з виділення кредитних ресурсів, розміру процентної ставки та умов погашення. 

Інформування клієнтів, відповідно до вимог законодавства

Калькулятор для розрахунку прогнозованих витрат по кредиту
20% річних
Фіксована
Факт/360
Забезпечення: Іпотека нерухомого майна та/або Застава транспортного засобу (легкового автомобіля), ринкова вартість якого забезпечує в повному розмірі виконання зобов'язань за Кредитним договором та додаткове забезпечення за необхідності згідно рішення Колегіального органу Банку.
0,00 грн
Вартість майна, яке має бути надано у забезпечення залежить від виду майна, фінансового класу Позичальника.
Сплачується в разі відсутності раніше відкритого поточного рахунку в АТ “Укрбудінвестбанк”
Послуги нотаріуса
Вартість послуг установлюється виключно нотаріусом в залежності від виду (форми) забезпечення кредиту
Послуги оцінювача
Вартість послуг установлюється виключно оцінювачем. Інформація щодо контактів оцінювачів розміщена на офіційному веб-сайті ubib.com.ua
Послуги страховика
Вартість послуг установлюється виключно страховиком. Інформація щодо контактів оцінювачів розміщена на офіційному веб-сайті ubib.com.ua
Розрахунок витрат є прогнозним. Розрахунок здійснюється з наступними припущеннями: виходячи із діючих цінових параметрів вартості відкриття поточного рахунку у Банку (якщо рахунок ще не відкрито); виходячи з того, що Банк не користується кредитними посередниками; із прогнозної середньої вартості послуг третіх осіб при оформленні у заставу нерухомості/автотранспорту) та виходячи із щомісячного повернення кредиту рівними частинами.
Для отримання більш детального розрахунку скористайтеся калькулятором у форматі таблиці xls (посилання на яку розміщено на цій сторінці), де Ви зможете ввести параметри виходячи із послуг посередників з якими Ви плануєте співпрацювати та прогнозної вартості майна (можливо відмінного від нерухомого майна/автотранспорту , яке Ви можете запропонувати у заставу Банку).
Ми пропонуємо:
  • Індивідуальний підхід та якісне обслуговування;
  • Комфортні процентні ставки та індивідуальні умови погашення;
  • Мінімальний пакет документів;
  • Важливо знати та пам’ятати про кредит, якщо Ви вирішили скористатися послугою та уклали з Банком Кредитний договір, за порушення його умов до Вас можуть бути застосовані штрафні санкції, передбачені Кредитним договором та чинним законодавством України.
  • Можливість та умови дострокового розірвання договору:                                - За ініціативою банку. Банк має право призупинити кредитування та вимагати дострокового повернення наданого кредиту у випадку порушення позичальником умов кредитного договору та/або у випадках, передбачених законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Про свої вимоги, банк інформує клієнта офіційним листом.                                                                      - За ініціативою позичальника. Позичальник має право достроково розірвати кредитний договір за умови повного погашення всіх грошових зобов’язань перед банком. При цьому штрафні санкції за дострокове погашення кредиту відсутні.
ЯК ОТРИМАТИ ПОСЛУГУ
-      Оберіть послугу/продукт який Вам підходить
    Ознайомтесь з усім видами послуг, які ми Вам пропонуємо, оберіть ту послугу/продукт яким Ви бажаєте скористатися та який більше всього підходить для реалізації Вашої мети.
-    Зверніться до Банку
    Перед відвіданням Банку, зателефонуйте до Банку (за контактними номерами, зазначеними на сайті)  для уточнення інформації, отримання більш детальнішої інформації, отримання відповідей на запитання, які можуть у Вас виникнути.     Наші спеціалісти скоординують Вас стосовно того, до якого найближчого та зручного для Вас Відділення Банку Вам необхідно звернутися для отримання обраної Вами послуги.      З переліком Відділень, адресами їх розташувань, контактними телефонами  Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Мережа відділень». 
-     Укладіть відповідний договір
     Наші спеціалісти допоможуть оформити всі необхідні документи для отримання Вами бажаної послуги.

+38 (044) 364 34 74