Розпочато процедуру ліквідації АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" (далі – Банк) строком на три роки з 06.10.2023 року по 05.10.2026 року (включно).

Реструктуризація для фізичних осіб

 

     Рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21.08.2023 №1040


      Зразок заяви про приєднання до умов погашення заборгованості

 Електронна адреса банку для отримання заяв позичальників – фізичних осіб про приєднання до умов погашення заборгованості - bank@ubib.com.ua

Калькулятор для розрахунку прогнозованих витрат по кредиту
20% річних
Фіксована
Факт/360
Забезпечення: Іпотека нерухомого майна та/або Застава транспортного засобу (легкового автомобіля), ринкова вартість якого забезпечує в повному розмірі виконання зобов'язань за Кредитним договором та додаткове забезпечення за необхідності згідно рішення Колегіального органу Банку.
0,00 грн
Вартість майна, яке має бути надано у забезпечення залежить від виду майна, фінансового класу Позичальника.
Сплачується в разі відсутності раніше відкритого поточного рахунку в АТ “Укрбудінвестбанк”
Послуги нотаріуса
Вартість послуг установлюється виключно нотаріусом в залежності від виду (форми) забезпечення кредиту
Послуги оцінювача
Вартість послуг установлюється виключно оцінювачем. Інформація щодо контактів оцінювачів розміщена на офіційному веб-сайті ubib.com.ua
Послуги страховика
Вартість послуг установлюється виключно страховиком. Інформація щодо контактів оцінювачів розміщена на офіційному веб-сайті ubib.com.ua
Розрахунок витрат є прогнозним. Розрахунок здійснюється з наступними припущеннями: виходячи із діючих цінових параметрів вартості відкриття поточного рахунку у Банку (якщо рахунок ще не відкрито); виходячи з того, що Банк не користується кредитними посередниками; із прогнозної середньої вартості послуг третіх осіб при оформленні у заставу нерухомості/автотранспорту) та виходячи із щомісячного повернення кредиту рівними частинами.
Для отримання більш детального розрахунку скористайтеся калькулятором у форматі таблиці xls (посилання на яку розміщено на цій сторінці), де Ви зможете ввести параметри виходячи із послуг посередників з якими Ви плануєте співпрацювати та прогнозної вартості майна (можливо відмінного від нерухомого майна/автотранспорту , яке Ви можете запропонувати у заставу Банку).

Ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід та якісне обслуговування;
  • Комфортні процентні ставки та індивідуальні умови погашення;
  • Мінімальний пакет документів;
  • Важливо знати та пам’ятати про кредит, якщо Ви вирішили скористатися послугою та уклали з Банком Кредитний договір, за порушення його умов до Вас можуть бути застосовані штрафні санкції, передбачені Кредитним договором та чинним законодавством України.
  • Можливість та умови дострокового розірвання договору:                                - За ініціативою банку. Банк має право призупинити кредитування та вимагати дострокового повернення наданого кредиту у випадку порушення позичальником умов кредитного договору та/або у випадках, передбачених законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Про свої вимоги, банк інформує клієнта офіційним листом.                                                                      - За ініціативою позичальника. Позичальник має право достроково розірвати кредитний договір за умови повного погашення всіх грошових зобов’язань перед банком. При цьому штрафні санкції за дострокове погашення кредиту відсутні.