Розпочато процедуру ліквідації АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" (далі – Банк) строком на три роки з 06.10.2023 року по 05.10.2026 року (включно).

Надійні депозити від УБІБ

З  10.05.2023 року  в АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК»  було змінено відсоткові ставки для вкладників фізичних осіб,   згідно затвердженого рішення   КУАП  від 09.05.2023.

Переглянути історію змін

Інформування клієнтів, відповідно до вимог законодавства

 

ЯК ОТРИМАТИ ПОСЛУГУ
-      Оберіть послугу/продукт який Вам підходить
    Ознайомтесь з усім видами послуг, які ми Вам пропонуємо, оберіть ту послугу/продукт яким Ви бажаєте скористатися та який більше всього підходить для реалізації Вашої мети.
-    Зверніться до Банку
    Перед відвіданням Банку, зателефонуйте до Банку (за контактними номерами, зазначеними на сайті)  для уточнення інформації, отримання більш детальнішої інформації, отримання відповідей на запитання, які можуть у Вас виникнути.     Наші спеціалісти скоординують Вас стосовно того, до якого найближчого та зручного для Вас Відділення Банку Вам необхідно звернутися для отримання обраної Вами послуги.      З переліком Відділень, адресами їх розташувань, контактними телефонами  Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Мережа відділень». 
-     Укладіть відповідний договір
     Наші спеціалісти допоможуть оформити всі необхідні документи для отримання Вами бажаної послуги.

0800219797