Сторінка фонду гарантування вкладів

З 2004 року Український Будівельно-Інвестиційний Банк є учасником фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Звертаємо Вашу увагу!
«Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».         
 
Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні Ви можете одержати, звернувшись за такими реквізитами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:3, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17,

тел.: 0-800-105-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України)
 044 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку)

 сайт:http://www.fg.gov.ua/

Інформаційна брошура фонду

«Руслана про заощадження»

 «Ваші вклади в банку захищені» 

  «Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені»

          Відповідно до ст.26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" цієї статті, Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень.